Badmintoniści z naszej szkoły w wojewódzkiej czołówce.

      Możliwość komentowania Badmintoniści z naszej szkoły w wojewódzkiej czołówce. została wyłączona

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Lubartowie uczestniczyli w turniejach w Badmintonie Drużynowym Dziewcząt i Chłopców w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej na szczeblach: powiatu, rejonu i województwa. 
W Mistrzostwach Powiatu zarówno chłopcy w składzie: Bartosz Błonka i Wojciech Budzyński, jak i dziewczęta w składzie: Jagoda Krok i Martyna Tomasiak zajęli II miejsca  awansując tym samym na rozgrywki rejonowe. 
Mistrzostwa Rejonu odbyły się w Piotrowicach koło Nałęczowa. Nasi chłopcy po trudnej i wyrównanej walce pokonali drużyny z Puław i Nałęczowa, ulegając jedynie Wólce Rokickiej. Ostatecznie zajęli II lokatę i awansowali na rozgrywki wojewódzkie. Dziewczętom również udało się zająć II miejsce i awansować dalej. 
Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Badmintonie Drużynowym odbyły się 10 listopada 2021 roku w Ludwinie. W turnieju tym uczestniczyło po 11 najlepszych drużyn zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców. 
Chłopcy z SP4 w Lubartowie w składzie: Bartosz Błonka, Wojciech Budzyński i Michał Kołodziej zajęli IV miejsce w województwie. Chłopcy pokonali drużyny z Lublina i Werbkowic, a przegrali z SP Dratów. 
Dziewczęta z SP4 w Lubartowie w składzie: Jagoda Krok, Martyna Tomasiak i Iga Mikołajczak zajęły VII miejsce w województwie z łatwością pokonując drużynę z Lublina, a ulegając drużynom z Kraśnika i Zamościa(mistrzem województwa).

Opiekunem drużyny był Dariusz Podleśny. 
Gratulujemy ogromnego sukcesu zarówno uczniom, jak i nauczycielowi !