Szkolna stołówka

Deklaracja korzystania z obiadów w styczniu 2024

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem stołówki oraz z aneksem do regulaminu.
Prosimy również o wydrukowanie i wypełnienie deklaracji korzystania z obiadów i złożenie jej w sekretariacie szkoły do 12 września 2022 r. (druga strona aneksu do regulaminu).

Regulamin stołówki

Deklaracja korzystania z obiadów

Poniedziałek 13.05.2024
II danie: Makaron z mąki pszennej + sos boloński, (mięso wieprzowe, pomidory, olej kujawski, przyprawa warzywna(seler), , kompot z owoców mieszanych, mleko smakowe.
Wartość energetyczna 1 porcji: 570 kcal

Wtorek 14.05.2024

Środa 15.05.2024

Czwartek 16.05.2024

Piątek 17.05.2024
II danie: Ziemniaki + paluszki rybne panierowane, (filet rybny, olej kujawski, jaja, mąka pszenna), mix sałat,( ogórek świeży, pomidorki koktajlowe, cebula czerwona, sos sałatkowy), kompot z owoców mieszanych, soczek jabłkowy.
Wartość energetyczna 1 porcji: 513 kcal

UWAGA : Jadłospis może ulec zmianie z przyczyn technicznych lub losowych, niezależnych od pracowników kuchni. Szczegółowy wykaz składników produktów i dań dostępny u intendentki. Do przygotowania posiłków używane są przyprawy: pieprz czarny i ziołowy, ziele angielskie, liść laurowy, majeranek, oregano, bazylia, papryka słodka i ostra, sól morska i zgodnie z informacją producentów mogą one zawierać śladowe ilości glutenu, mleka, jaj, soi, selera, i gorczycy. Pogrubiona czcionka oznacza produkty, w których mogą wystąpić alergeny zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) Nr 1169/2011 z dnia 25.10.2011r.