Badmintonistki z naszej szkoły IV miejsce w województwie

      Możliwość komentowania Badmintonistki z naszej szkoły IV miejsce w województwie została wyłączona

 Drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jana Pawła II w Lubartowie (w składzie: Oliwia Podleśna, Zuzanna Tomasiak i Karolina Świniarska) zajęła czwarte miejsce w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w Badmintonie Drużynowym Dziewcząt. Finał wojewódzki został rozegrany 16 listopada 2018 roku w Zamościu.

Dziewczęta zakwalifikowały się do mistrzostw województwa w Zamościu po zwycięstwach w turnieju powiatowym w Lubartowie i turnieju rejonowym w Piotrowicach. Mimo braku możliwości trenowania we wrześniu i październiku w sali gimnastycznej (przedłużający się remont szkoły) badmintonistki odniosły ogromny sukces. Opiekunem drużyny  jest Dariusz Podleśny.

Gratulacje dla dziewcząt i ich opiekuna!