Możliwość komentowania BAL KARNAWAŁOWY została wyłączona

10 i 12 stycznia wieczorem sale naszej szkoły zamieniły się w sale balowe. Wraz z nadejściem popołudniowych godzin szkolne korytarze zaczęły wypełniać postacie rodem z bajek i komiksów.

Zabawę rozpoczęliśmy od zaprezentowania swoich odświętnych, barwnych i ciekawych strojów. Mieliśmy okazję podziwiać niesamowite księżniczki, urokliwe wróżki, straszne czarownice, mężnych rycerzy, sprawnych karateków, niebezpiecznych piratów, odważnych kowbojów oraz wielu wielu innych. Następnie pod wodzą DJ’a rozpoczęły się dynamiczne tańce, zabawy i konkursy. W klasach starszych uczniowie samodzielnie dobierali repertuar muzyczny. Tej radosnej aurze nie oparli się także rodzice, którzy z zapałem towarzyszyli dzieciom w karnawałowym szaleństwie. Dla wszystkich potrzebujących odpoczynku był przygotowany pyszny poczęstunek. Te fantastyczne wieczorne szaleństwa były miłym zwieńczeniem kończącego się wkrótce semestru i karnawału.