Cudownych rodziców mam…

      Możliwość komentowania Cudownych rodziców mam… została wyłączona

DSC0007031 maja po raz pierwszy w naszej szkole zorganizowano Dzień Rodziny. W godzinach popołudniowych na wspólne spotkanie przybyli rodzice, dzieci oraz przedstawiciele grona pedagogicznego. W tym wspaniałym dniu uczniowie pod opieką p. Jolanty Antos, Justyny Wereszczyńskiej oraz wychowawców klas 4-6 za pomocą słowa i piosenki przekazali swoim najbliższym wyrazy wielkiej miłości i wdzięczności za bezinteresowną miłość i wielką cierpliwość okazywaną im, na co dzień przez rodziców.  Zabawne przedstawienie, urozmaicone występami szkolnego chóru, zarówno wzbudzało uśmiech, jak i wywoływało wzruszenie w sercach zgromadzonych. Po części artystycznej na wszystkich przybyłych gości czekał pyszny poczęstunek i rozmowy przy kawie oraz herbatce. Mamy nadzieję, że ta uroczystość na stałe wpisze się w kalendarium uroczystości naszej szkoły. Wszystkim rodzicom dziękujemy za przybycie, gratulujemy wspaniałych dzieci oraz życzymy radości splatającej każdy dzień życia.
DSC00066 (1) DSC00067 DSC00072 DSC00074 DSC00077