Festyn Rodzinny zwiastujący nadchodzące wakacje

      Możliwość komentowania Festyn Rodzinny zwiastujący nadchodzące wakacje została wyłączona

Organizatorzy przygotowali dla najmłodszych i ich rodzin wiele atrakcji. Dzięki pięknej pogodzie najmłodsi mogli bawić się na dmuchanej zjeżdżalni, uczestniczyć w licznych grach i zawodach z nagrodami. Jedną z większych atrakcji była „przeprawa alpinistyczna” prowadzona pod nadzorem prawdziwego alpinisty pana Wojciecha Ślifirczyka któremu dzielnie asystował pan Rafał Boguszewicz. Chętnych było tak wielu, że panowie pracowali jeszcze ponad 2 godziny po zakończeniu festynu. Panowie Paweł Chomicz i Grzegorz Mazuś – z Powiatowej Komendy Policji w Lubartowie promowali akcję „Bezpieczne wakacje” oraz znakowali rowery i wprowadzali je do policyjnej bazy. Dzięki uprzejmości strażaków z Lubartowskiej Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej najmłodsi mogli zapoznać się z niebezpieczną pracą strażaków, obejrzeć bojowy wóz strażacki i jego wyposażenie. Młodzi zawodnicy Taekwon-Do pod okiem trenerki Moniki Kosior zaprezentowali swoje sportowe umiejętności. Było też malowanie twarzy i puszczanie wielkich baniek mydlanych. Poza strawą duchową był również popcorn, wata cukrowa i potrawy z grila serwowane w barze na kółkach. Nad całością sprawnie i z uśmiechem panowała Pani Karolina Mazurek – wychowawca szkolnej świetlicy. Mamy nadzieję, że tym radosnym akcentem zakończyliśmy radośnie rok szkolny 2010/11.

no images were found