… i po feriach.

      Możliwość komentowania … i po feriach. została wyłączona

Podczas ferii uczniowie naszej szkoły w atrakcyjny i ciekawy sposób spędzali czas wolny od nauki. Grono pedagogiczne przygotowało szereg zajęć, które zainteresowały młodszych i starszych uczniów. Program ferii był bogaty w wiele form zajęć: plastycznych, komputerowych, sportowych, bibliotecznych i świetlicowych. Na spotkaniu z garncarzem można było samodzielnie wykonać gliniane naczynia na kole garncarskim lub ręcznie ulepić je z gliny. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również zajęcia wyjazdowe: zabawy na basenie w Parczewie, wyprawa do Centrum Rozrywki „Koziołek” w Lublinie, czy seans filmowy w Multikinie. Dzięki życzliwości Nadleśnictwa Lubartów zorganizowano również zabawy przy ognisku i pieczenie kiełbasek. Pierwszy tydzień ferii z „Czwóreczką” był czasem zabaw i radości. Dziękuję serdecznie wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły za poświęcenie i zaangażowanie w organizację zimowego wypoczynku dla naszych dzieci. Wszystkim uczniom życzę, aby w zdrowiu i z nowym zapasem energii wrócili po feriach do szkoły.
Krzysztof Świć