Karta Rowerowa w naszej szkole.

      Możliwość komentowania Karta Rowerowa w naszej szkole. została wyłączona

 62 uczniów naszej szkoły 11 czerwca 2021 roku otrzymało z rąk Pana Dyrektora Krzysztofa Świcia i Pani Dyrektor Bożeny Stępień bardzo ważny dokument- Kartę Rowerową. Może ją uzyskać ten, kto: skończył 10 lat, wykazał się dobrą znajomością zasad ruchu drogowego i opanował technikę kierowania rowerem.

Nasi uczniowie systematycznie utrwalali sobie przepisy ruchu drogowego. Zwieńczeniem tych lekcji był egzamin na kartę rowerową. Do egzaminu przystąpili uczniowie klasy 4A, 4B i 5A. Wszyscy uczniowie uzyskali pozytywny wynik egzaminu teoretycznego, a następnie przystąpili do sprawdzianu praktycznego – na miasteczku ruchu drogowego przy Szkole Podstawowej Nr 1. Egzamin przeprowadziło dwóch przedstawicieli Komendy Powiatowej Policji
w Lubartowie, starszy aspirant Pan Łukasz Poznański i sierżant sztabowy Pan Paweł Kubik. Bardzo dziękujemy panom za okazane wsparcie i pomoc w przeprowadzeniu tego ważnego egzaminu. Uczniów przygotowała pani Anna Dudziak.

Gratulujemy nowym uczestnikom ruchu drogowego, którzy zdali egzamin i otrzymali swoje pierwsze „prawa jazdy”.

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC