KOLEJNE SUKCESY NASZYCH SPORTOWCÓW

      Możliwość komentowania KOLEJNE SUKCESY NASZYCH SPORTOWCÓW została wyłączona

 Nasza szkoła zajęła II miejsce w Powiatowym Współzawodnictwie Sportowym Szkół za rok szkolny 2022/2023 zarówno w kategorii Igrzyska Dzieci(klasy 1-6), jak i w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej(klasy 7-8). Podczas inauguracji sportowego roku szkolnego 29 września 2023 roku w Leszkowicach uczniowie odebrali pamiątkowe puchary i dyplomy, a nauczyciel Dariusz Podleśny otrzymał Honorową Odznakę 70- lecia Szkolnego Związku Sportowego.

Dnia 29 września odbyły się też Powiatowe Indywidualne i Drużynowe Biegi Przełajowe. Uczniowie z SP4 uczestniczyli we wszystkich sześciu kategoriach.

Indywidualnie mistrzem powiatu (I miejsce) został Ksawery Fidut z klasy 6a, który mimo upadku podczas biegu wbiegł na metę z dużą przewagą nad resztą zawodników. A Szymon Korga z klasy 4b i Kacper Najda z klasy 7a zajęli IV miejsca w swoich kategoriach.

Drużynowo mistrzostwo powiatu(I miejsce) wywalczyli chłopcy z klas 5-6. Wicemistrzami (II miejsce) zostali chłopcy z klas czwartych, a III miejsce zajęli chłopcy z klas 7-8. Dziewczęta zajęły dwa V miejsca i jedno VII. W rywalizacji uczestniczyło ponad 20 szkół z naszego powiatu.

Na zawody rejonowe awansowali indywidualnie trzy pierwsze osoby w każdej kategorii, a drużynowo dwie najlepsze drużyny w każdej kategorii. Gratulacje dla uczniów i nauczycieli w-f.