Kolejny nasz stypendysta – Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie

      Możliwość komentowania Kolejny nasz stypendysta – Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie została wyłączona

Z radością informujemy, że nasz uczeń  Jakub Wójcik z klasy 8 c znalazł się w gronie najzdolniejszych uczniów klas VII i VIII szkól podstawowych w województwie lubelskim i otrzymał stypendium w ramach programu „Lubelskie wspiera uzdolnionych 2021-2023”, którego celem jest wspieranie potencjału uczniów szczególnie uzdolnionych w zakresie przedmiotów przyrodniczych, matematyki, języków obcych oraz przedsiębiorczości. Nasz uczeń może poszczycić się bardzo wysokimi wynikami w nauce oraz wieloma osiągnięciami potwierdzonymi w olimpiadach i konkursach przedmiotowych przez co znalazł się w gronie najzdolniejszych na Lubelszczyźnie. 
Gratulujemy Kubie i życzymy dalszych sukcesów !