„Majowe święta w naszej szkole”

Możliwość komentowania „Majowe święta w naszej szkole” została wyłączona

W związku ze zbliżającymi się Świętami Majowej Konstytucji i Flagi w tygodniu je poprzedzającym wszystkie klasy z naszej szkoły oglądały na godzinach wychowawczych prezentacje dotyczące tych wydarzeń i wykonywały wyznaczone zadania.
Klasy I- III kolorowały polskie flagi i herby, śpiewając piosenki związane z Polską.
Klasy IV wykonywały plakat ilustrujący wiersz ,,Polska” Antoniego Słonimskiego.
Klasy V- VI rysowały lub malowały krajobrazy typowe dla naszego państwa.

Klasy VII- VIII wykonywały okolicznościowe pocztówki i pisały życzenia dla naszej Ojczyzny.
Wykonane przez uczniów prace zostały wyeksponowane na gazetkach klasowych.
Dla uczczenia majowych świąt uczniowie i pracownicy Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jana Pawła II w Lubartowie 29 kwietnia 2022 roku przyszli na zajęcia w strojach galowych.
O godzinie 9:00 na holu klas młodszych spotkały się klasy 1-4, a o godzinie 10:00 klasy 5-8,  aby uroczyście odśpiewać  hymn narodowy.
Dziękujemy wszystkim wychowawcom za współpracę oraz pomoc udzieloną uczniom przy realizacji projektu, a uczniom- za wykonanie prac.

Anna Muzyka, Ilona Skałecka,

Małgorzata Stępień, Katarzyna Tarnowska, Anna Krzyżanowska