Marsze na Orientację

      Możliwość komentowania Marsze na Orientację została wyłączona

 21 marca, w pierwszy dzień kalendarzowej wiosny, już po raz dziewiąty SKKT „Azymut” działający w II Liceum Ogólnokształcącym im. P. Firleja w Lubartowie zorganizował Wiosenne Marsze na Orientację. Tym razem wydarzenie miało szczególny charakter, gdyż upamiętniała setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości i była jednym z projektów realizowanych w ramach miejskich obchodów świętowania Niepodległej Polski. 
W wydarzeniu w kategorii szkół podstawowych I oraz II miejsce zajęły trzyosobowe drużyny uczniów naszej szkoły z klasy VIb i VIa  w składzie: Oskar Dunda, Bartosz Pomorski, Olek Pęksa oraz, Bartek Olek, Mariusz Dybała i Michał Kosior. W kategorii klas starszych drużyna uczniów z klasy VIIb w składzie: Oliwier Romanek, Filip Wawruch oraz Mateusz Woźniak  zajęła II miejsce. Po trudzie poszukiwań i rozwiązywaniu zadań na zwycięzców czekały nagrody. Gratulujemy.