Mikołajkowy Marsz na Orientację

      Możliwość komentowania Mikołajkowy Marsz na Orientację została wyłączona

biegi (Kopiowanie)5 grudnia w II Liceum Ogólnokształcącym im. Piotra Firleja w Lubartowie odbyły się IX Mikołajkowe Marsze na Orientację o Puchar Burmistrza Miasta Lubartów. W wydarzeniu w kategorii szkół podstawowych I oraz II miejsce zajęły trzyosobowe drużyny uczniów naszej szkoły z klasy Vb i IVb  w składzie: Oskar Dunda, Karol Zybała, Olek Pęksa oraz Bartosz Pomorski, Bartek Olek i Michał Kosior.  

W tegorocznym biegu po raz pierwszy wystartowała także drużyna z klas VII w kategorii: klasy siódme i odziały gimnazjalne. Drużyna uczniów z klasy VIIa w składzie: Jakub Guz, Kacper Guz i Przemek Piskorski także zajęła I miejsce. Po trudzie poszukiwań i rozwiązywaniu zadań na zwycięzców czekały nagrody. Gratulujemy.