Miłe bale w karnawale !

      Możliwość komentowania Miłe bale w karnawale ! została wyłączona

Są takie uroczystości w kalendarium roku szkolnego, na które uczniowie czekają z niecierpliwością i podekscytowaniem. Niewątpliwie na tę listę wpisuje się bal karnawałowy. Ta forma zabawy kipi muzyką, kolorami, smakołykami i szerokim uśmiechem dzieci. Najmłodsi uczniowie mają okazję wyrazić siebie poprzez starannie przemyślane stroje- w efekcie czego możemy nacieszyć oczy widokiem pięknych księżniczek, zwiewnych motylków, szlachetnych rycerzy, odważnych piratów i wielu, wielu innych postaci. Z przebojowym wodzirejem na czele pląsają w kółeczkach, w parach i solo póki starczy sił. Niejednokrotnie wtórują im nauczyciele oraz rodzice, którzy przypatrując się entuzjastycznej zabawie dzieci, także dają się ponieść czarowi karnawałowego szaleństwa. Starsi uczniowie, już tradycyjnie bawią się w rytmie największych przebojów muzyki rozrywkowej na dyskotece prowadzonej przez DJ’a. To wspaniała okazja do integracji braci szkolnej oraz miłego spędzenia czasu.