Nasze koszykarki piąte w województwie

      Możliwość komentowania Nasze koszykarki piąte w województwie została wyłączona

 Drużyna dziewcząt z naszej szkoły zajęła V miejsce w finale wojewódzkim w mini koszykówce dziewcząt w Chełmie. 
Wcześniej koszykarki z czwórki wygrały po dramatycznej końcówce finał powiatowy w Lubartowie i awansowały do rozgrywek rejonowych w Rykach(nasz rejon to powiaty: lubartowski, rycki, opolski i puławski). W rozgrywkach rejonowych dziewczęta z SP4 pokonały drużynę gospodarzy (Ryki) i mistrza powiatu opolskiego (Karczmiska), co dało wygraną i awans do finału wojewódzkiego. 
Sam awans i udział w rozgrywkach wojewódzkich jest ogromnym sukcesem dziewcząt z lubartowskiej czwórki. 
Opiekunem zespołu jest Dariusz Podleśny, a skład drużyny stanowią: Oliwia Podleśna, Zuzanna Matyaszczyk, Zuzanna Tomasiak, Zuzanna Kiliańska, Karolina Świniarska, Jagoda Krok, Anna Wiśniewska, Oliwia Ogórek i Julia Figat. Jednorazowo wspomogły zespół: Wiktoria Mysiak, Iga Budzyńska, Martyna Kozieł, Jagoda Mysiak i Zuzanna Małyska.

Gratulujemy naszym uczennicom i ich opiekunowi.