Pokonała nas pogoda

      Możliwość komentowania Pokonała nas pogoda została wyłączona

SONY DSC

 15 czerwca odbył się doroczny festyn integracyjny zorganizowany przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom „Niech się serce obudzi” im. Jana Pawła II oraz Szkołę Podstawową nr 4 im. Jana Pawła II. Impreza, która już wpisała się w tradycję, zgromadziła uczniów i podopiecznych stowarzyszenia na szkolnym boisku. Było mnóstwo atrakcji: kula sferyczna, malowanie twarzy, pokazy taekwon – do, malowanie folii, maskotkarnia, bańki , przejazd kucykami, pokazy policji. Na wszystkich też czekał smakowity poczęstunek – kiełbaska z grilla,  ogórki małosolne, słodkie ciasteczka.  Bawiliśmy się świetnie, korzystając z przygotowanych atrakcji i walcząc z… upałem. Co prawda pracownicy szkoły przygotowali kurtynę wodną, byśmy mogli się schłodzić, cały czas dostępna była także zimna woda do picia, ale niewiele to pomagało przy niemal 30 stopniowej temperaturze.

Pokonał nas żar z nieba. Ok. godziny 13 wszyscy stwierdziliśmy, że dalsza zabawa na otwartej przestrzeni może być zwyczajnie niebezpieczna i zakończyliśmy imprezę. Dzieci zadowolone ale szczęśliwe, dorośli zmęczeni ale z satysfakcją. W końcu lepiej, by pokonał nas żar niż ulewa.