Powrót do szkoły

      Możliwość komentowania Powrót do szkoły została wyłączona

Drodzy Uczniowie,
Z radością wyczekujemy Waszego powrotu do nauki stacjonarnej. Aby wiązał się on z radością i nie powodował niepotrzebnego  stresu, postanowiliśmy zamknąć rozdział nauczania zdalnego z nadzieją na powrót do „normalności szkolnej”. 
W pierwszych dniach Waszego pobytu w szkole skupimy się na odbudowywaniu relacji, integrowaniu się, przełamywaniu lęku i stresu związanego z powrotem do nauki stacjonarnej. Pragniemy udzielić Wam potrzebnego wsparcia, żebyście łagodnie i stopniowo wdrożyli się na nowo do szkolnych obowiązków. Jesteśmy świadomi, że będzie to wymagało od całej szkolnej społeczności wzajemnego zrozumienia, życzliwości i cierpliwości. 
Pamiętajcie też, że nauczyciele również potrzebują czasu i wyrozumiałości. Wiemy, że możemy na Was liczyć, a Wy możecie liczyć na nas. 
Ufamy, że ten trudny dla nas wszystkich okres mamy już za sobą. Mamy nadzieję, że był on okazją do zdobycia nowych doświadczeń i kompetencji tak dla Was, jak i dla nas. 
Po krótkim etapie nauki hybrydowej wrócimy do zajęć stacjonarnych. Ze szczegółami zapoznają Was wychowawcy już w klasach.
Dyrekcja i Nauczyciele
Grafik uczęszczania klas 4-8 w systemie hybrydowym.