Przed Niedzielą Palmową …

      Możliwość komentowania Przed Niedzielą Palmową … została wyłączona

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych 20 marca w naszej szkole zorganizowano warsztaty wyrobu palem wielkanocnych. Zajęcia miały charakter praktyczny i adresowane były do dzieci klas 1-3. Celem zajęć było przybliżenie tradycji Świąt Wielkanocnych, doskonalenie umiejętności współpracy, kreatywności i samodzielności. Poprowadziła je dla nas pani Anna Jaworska.
Podczas warsztatów każdy uczestnik wykonał tradycyjną palmę wielkanocną z bukszpanu, trzciny, gałązek, suchej trawy, kłosów zboża oraz suszonych kwiatów. Na zajęciach panowała miła, radosna atmosfera. Wykonane na zajęciach palmy uczestnicy zabrali ze sobą do poświęcenia w Niedzielę Palmową. Dziękujemy serdecznie rodzicom za pomoc i mile spędzony czas.