“Przedszkolaków kolędowanie”

      Możliwość komentowania “Przedszkolaków kolędowanie” została wyłączona

DSC09189We wtorek 19 stycznia w Bazylice św. Anny w Lubartowie już jedenasty raz rozbrzmiewały kolędy w wykonaniu lubartowskich przedszkolaków.
Małych artystów powitał ks. kanonik Andrzej Majchrzak proboszcz parafii św. Anny z panią Teresą Oleszko dyrektor Przedszkola nr 1, pomysłodawczynią przedszkolnego kolędowania.
Wszystkie występy zyskały sympatię i uznanie jury, które najzdolniejszych wykonawców zaprosiło do nagrania płyty z kolędami i pastorałkami. Oczywiście wśród wyróżnionych znalazły się przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jana Pawła II w Lubartowie: Ala Karwacka, która zaśpiewała kolędę „Akto wie” i Lenka Żelazek, która z Alą zaśpiewała „Śpiewaj gloria”. Młode artystki zostały przygotowane przez panią Gabrysię Rogalę i Małgosię Boguszewicz. Wszystkim uczestnikom gratulujemy.