Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/24

Możliwość komentowania Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/24 została wyłączona

SONY DSC

Wakacje dobiegły końca, czas więc wrócić do pracy i nauki. Pamiętajmy jednak, że i jedno, i drugie może być źródłem satysfakcji i radości. Wierzę, że choć przed nami nowe wyzwania, uda nam się przeżyć wiele wspólnych dobrych chwil. Szkoła to nie tylko miejsce przekazywania wiedzy i umiejętności, ale również zdobywania wielu cennych doświadczeń. Wszyscy uczymy się tu współpracować, rozwiązywać problemy, wspierać się nawzajem i szanować.
A ponieważ to ogromnie ważne elementy ludzkiego życia, wspólnie musimy zadbać, by szkoła była miejscem bezpiecznym, życzliwym i otwartym. Tylko w takich warunkach rozwój powierzonych nam, dzieci może przebiegać prawidłowo, a nauka będzie przychodzić z łatwością.
Tworzenie dobrej, przyjaznej atmosfery jest możliwe tylko wtedy, gdy razem – uczniowie, nauczyciele i rodzice – będziemy się o to starać.
Tak jak w minionym roku szkolnym, nasi uczniowie uzyskali wspaniałe wyniki nauczania (prawie 60% świadectw z wyróżnieniem, najlepsze w mieście wyniki egzaminu ósmoklasistów, zwycięstwa w wielu olimpiadach przedmiotowych i zawodach sportowych) ufam że i w tym roku wszyscy udowodnicie że jesteście najlepsi.

Nauczycielom i pracownikom szkoły życzę radości z wykonywanej pracy i wielu sukcesów. Pamiętajcie, że nie wszystkie z nich da się zmierzyć ocenami uczniów. Bądźcie dla uczniów autorytetami, źródłem wiedzy i wsparciem.

Drodzy Rodzice! Pamiętajcie, że mamy wspólny cel – jak najlepszą przyszłość Naszych dzieci. Nie zapominajcie też, że my, nauczyciele, jesteśmy tu dla nich. Że zawsze jesteśmy gotowi Was wspierać w wychowaniu Waszych pociech i rozwiązywaniu ich problemów.

Niech ten rok szkolny upływa spokojnie i zaowocuje kolejnymi sukcesami.
Dyrekcja szkoły.

SONY DSC