Semestralne zebranie z rodzicami.

      Możliwość komentowania Semestralne zebranie z rodzicami. została wyłączona

Nadszedł czas na podsumowanie półrocznego wysiłku uczniów naszej szkoły. W związku z tym 15 lutego miało miejsce spotkanie rodziców z dyrekcją oraz nauczycielami pracującymi w naszej placówce. Aby jak najbardziej umilić ten czas rodzicom, uczniowie wraz z opiekunami przygotowali przedstawienie walentynkowe, opowiadające historię pewnej miłości… Było ono pretekstem do miłych wspomnień zakochanych małżeństw. Występom towarzyszyły także miłe dźwięki i piosenki w wykonaniu szkolnego chóru. Rodzice mogli również podziwiać galerię fotograficzną, uczniów uczestniczących w projekcie „Domy, czyli ocalić od zapomnienia…”. Po tym krótkim wstępie artystycznym, Pan Dyrektor zaprezentował wszystkim obecnym na zebraniu wyniki nauczania po pierwszym semestrze roku szkolnego 2011/2012. I tak najwyższym procentem frekwencji (97%) może poszczycić się klasa 3b. Dumni z siebie mogą być także uczniowie klasy 4a, których systematyczna nauka wpłynęła na osiągnięcie najwyższej średniej ocen (4,48) wśród klas 4-6. Z grona wszystkich uczniów uczęszczających do naszej szkoły, najlepszą średnią ocen w I semestrze bieżącego roku szkolnego uzyskała Aleksandra Bystrzycka z klasy 6b (5,4). Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy tak wspaniałych wyników i zachęcamy do równie efektywnej pracy w drugim semestrze roku szkolnego.