SUKCESY W RAJDACH NA ORIENTACJE

      Możliwość komentowania SUKCESY W RAJDACH NA ORIENTACJE została wyłączona

 6 grudnia 2018 roku  już po raz dziesiąty SKKT „Azymut” działający w II Liceum Ogólnokształcącym im. P. Firleja w Lubartowie zorganizował Mikołajkowe Marsze na Orientację. Uczestnicy mieli do pokonania trasę o długości 2,5 km a klasy starsze 3,5 km.   W zawodach naszą szkołę reprezentowały 4 trzyosobowe drużyny z klas 7-8 oraz jedna z klas 4-6.
W wydarzeniu w kategorii szkół  podstawowych z klas IV-VI 
II miejsce zajęła drużyna w składzie: Hubert Guz, Michał Ślifirczyk, Karol Zybała.W kategorii klas starszych: 
III miejsce zajęła drużyna w składzie: Kacper Guz, Jakub Guz, Przemysław Piskorski. Po trudzie poszukiwań i rozwiązywaniu zadań na uczestników czekał posiłek a na zwycięzców czekały nagrody. Gratulujemy.