„UŚMIECH DZIECKA”

Możliwość komentowania „UŚMIECH DZIECKA” została wyłączona

usmiech (1)Dnia 8 grudnia uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w 29 edycji zawodów „O uśmiech dziecka” organizowanych przez II Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Firleja w Lubartowie. Drużyna reprezentowana przez uczniów klas 4-6 zajęła II miejsce zdobywając 26 punktów. Uczniowie musieli wykazać się dużą sprawnością fizyczną w takich konkurencjach jak: rzut woreczkiem do celu, ringo, sztafeta, raki, celne oko, itp. W czasie zawodów panowała gorąca atmosfera, która opadła po ogłoszeniu wyników i odebraniu pucharu i nagród. Wszyscy uczestnicy otrzymali słodki podarunek i pozowali do grupowego zdjęcia. W tych zawodach nie ma tak naprawdę wygranych ani przegranych liczy się dobra sportowa zabawa. Mamy nadzieję, ze weźmiemy udział w 30 jubileuszowej edycji. Uczestników do zawodów przygotował pan Dariusz Podleśny.
usmiech (2) usmiech (3)