X Miejski Festiwal Kolęd i Pastorałek

      Możliwość komentowania X Miejski Festiwal Kolęd i Pastorałek została wyłączona

W czwartek 10 stycznia 2013 roku w Szkole Podstawowej Nr 1 odbył się X Miejski Festiwal Kolęd i Pastorałek. Okres Bożego Narodzenia, to szczególny czas kiedy kolędy i pastorałki goszczą w naszych domach. To piękna tradycja, którą należy pielęgnować i przekazywać najmłodszym, festiwal jest bardzo dobrym pretekstem do tego. Występom uczniów przyglądali się dziadkowie, babcie i rodzice. Panowała bardzo serdeczna atmosfera. Występy solistów oceniało jury w składzie: siostra Kornelia, Pani Teresa Oleszko- dyrektor Przedszkola Miejskiego z Oddziałami Integracyjnymi w Lubartowie i Pani Grażyna Stawska reprezentująca Urząd Miasta Lubartów. Po wysłuchaniu wszystkich solistów i naradzie, jury postanowiło przyznać nagrodę główną, statuetkę Złota Gwiazdka 2013,  Mai Jaworskiej uczennicy  klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 1 w Lubartowie,

W tym roku naszą szkołę reprezentowało 8 uczennic z klas IIa, IIIa i IIIb: Wiktoria Siwek, Dominika Szczygieł, Wiktoria Kucharzyk, Patrycja Sputo, Amelia Krupa, Weronika Sprycha,  Julia Tomasiak oraz Oliwia Krupa. Wyróżnienie otrzymała Julia Tomasiak.

Wszystkim uczestniczkom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie i odwagę.