X MIEJSKI FESTIWAL PIOSENKI ANGIELSKIEJ ”TOP SONGS”

      Możliwość komentowania X MIEJSKI FESTIWAL PIOSENKI ANGIELSKIEJ ”TOP SONGS” została wyłączona

Język angielski jest podstawowym narzędziem komunikacji na całym świecie. Młodzież doskonale zdaje sobie z tego sprawę i nie ma potrzeby jej tego przypominać. Piosenka jest jednym z najbardziej atrakcyjnych sposobów doskonalenia języka angielskiego. Zainteresowanie śpiewaniem i słuchaniem piosenek angielskich jest bardzo popularne wśród dzieci i młodzieży szkolnej. Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Jana Pawła II w Lubartowie zaprasza dzieci i uczniów lubartowskich szkół wraz z opiekunami do udziału w X Miejskim Festiwalu Piosenki Angielskiej. Proponujemy wszystkim zainteresowanym udział w festiwalu, który będzie przede wszystkim okazją do wspaniałej zabawy w atmosferze święta i radości. Konkurs przeprowadzony zostanie w siedmiu kategoriach:

-w 3 kategoriach wiekowych dla solistów:

  • klasy I-III
  • klasy IV-VI
  • gimnazja

-w 3 kategoriach wiekowych dla zespołów wokalnych do 5 osób:

  • klasy I-III
  • klasy IV-VI
  • gimnazja

Ponadto w każdej z kategorii wiekowych zostanie przyznane wyróżnienie honorowe „ZŁOTY DYSK”
Zgłoszenia do konkursu zawierające wypełnioną kartę zgłoszenia należy dostarczyć do Organizatora w terminie do 12 listopada 2014r.
Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu. Dodatkowe informacje można uzyskać od organizatorów, numer telefonu: 81 8551057, w godzinach od 9.00 – 13.00.
Adres:
Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Jana Pawła II w Lubartowie, 21-100 Lubartów, ul. Kosmonautów 11

Regulami i karta zgłoszenia