XI MIEJSKI FESTIWAL PIOSENKI ANGIELSKIEJ ”TOP SONGS”

      Możliwość komentowania XI MIEJSKI FESTIWAL PIOSENKI ANGIELSKIEJ ”TOP SONGS” została wyłączona

Język angielski jest podstawowym narzędziem komunikacji na całym świecie. Młodzież doskonale zdaje sobie z tego sprawę i nie ma potrzeby jej tego przypominać. Piosenka jest jednym z najbardziej atrakcyjnych sposobów doskonalenia języka angielskiego. Zainteresowanie śpiewaniem i słuchaniem piosenek angielskich jest bardzo popularne wśród dzieci i młodzieży szkolnej. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w Lubartowie zaprasza uczniów lubartowskich szkół wraz z opiekunami do udziału w XI Miejskim Festiwalu Piosenki Angielskiej. Proponujemy wszystkim zainteresowanym udział w festiwalu, który będzie przede wszystkim okazją do wspaniałej zabawy w atmosferze święta i radości. Konkurs przeprowadzony zostanie w sześciu kategoriach:

– w 3 kategoriach wiekowych dla solistów:

  • klasy I-III
  • klasy IV-VI
  • gimnazja

– w 3 kategoriach wiekowych dla zespołów wokalnych do 5 osób:

  • klasy I-III
  • klasy IV-VI
  • gimnazja

Ponadto w każdej z kategorii wiekowych zostanie przyznane wyróżnienie honorowe –„ZŁOTY DYSK”

Zgłoszenia do konkursu zawierające wypełnioną kartę zgłoszenia należy dostarczyć do organizatora w terminie do 20 listopada 2015 r na adres: Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w Lubartowie, 21-100 Lubartów, ul. Kosmonautów 11.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu.
REGULAMIN I KARTA ZGŁOSZENIA