XII MIEJSKI FESTIWAL PIOSENKI ANGIELSKIEJ ”TOP SONGS” – ZAPROSZENIE

      Możliwość komentowania XII MIEJSKI FESTIWAL PIOSENKI ANGIELSKIEJ ”TOP SONGS” – ZAPROSZENIE została wyłączona

kid-singing Język angielski jest podstawowym narzędziem komunikacji na całym świecie. Młodzież doskonale zdaje sobie z tego sprawę i nie ma potrzeby jej tego przypominać. Piosenka jest jednym z najbardziej atrakcyjnych sposobów doskonalenia języka angielskiego. Zainteresowanie śpiewaniem i słuchaniem piosenek angielskich jest bardzo popularne wśród dzieci i młodzieży szkolnej.
Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Jana Pawła II w Lubartowie zaprasza dzieci i uczniów lubartowskich szkół wraz z opiekunami do udziału w XII Miejskim Festiwalu Piosenki Angielskiej.
Proponujemy wszystkim zainteresowanym udział w festiwalu, który będzie przede wszystkim okazją do wspaniałej zabawy w atmosferze święta i radości. Konkurs przeprowadzony zostanie w siedmiu kategoriach:
-w 3 kategoriach wiekowych dla solistów:
• klasy I-III
• klasy IV-VI
• gimnazja
-w 3 kategoriach wiekowych dla zespołów wokalnych do 3 osób:
• klasy I-III
• klasy IV-VI
• gimnazja
Ponadto zostanie przyznane wyróżnienie honorowe „ZŁOTY DYSK”.
Zgłoszenia do konkursu zawierające wypełnioną kartę zgłoszenia należy dostarczyć do Organizatora w terminie do 18 listopada 2016r.
Regulamin konkursu i karta zgłoszenia w formacie PDF
Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu. Dodatkowe informacje można uzyskać od organizatorów, numer telefonu: 81 8551057, w godzinach od 9.00 – 13.00.
Adres:
Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Jana Pawła II w Lubartowie, 21-100 Lubartów, ul. Kosmonautów 11