XIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia- 17 listopada 2023 r.

      Możliwość komentowania XIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia- 17 listopada 2023 r. została wyłączona

Zgodnie z zeszłorocznym postanowieniem, w tym roku nasz Patrol Egzaminacyjny ruszył „ w miasto”, a konkretnie do Urzędu Miasta Lubartów! Nawet nieco chłodniejsza aura nie ostudziła zapału uczniów klasy 7a, którzy w doskonałych humorach ruszyli na spotkanie z sympatycznymi urzędnikami, niosąc w rękach transparent z hasłem „ Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają”.
Na miejscu przywitał ich pan Krzysztof Krupa- Naczelnik Wydziału Oświaty, który towarzyszył uczniom podczas całej wizyty. Zaopatrzona w losy z zadaniami młodzież odwiedzała kolejne pokoje urzędu, wywołując wiele pozytywnych emocji. Dorośli wykazali się nie lada odwagą, przystępując do mini egzaminów pod czujnym okiem Patrolu Egzaminacyjnego. Każdy, kto pozytywnie go zaliczył, otrzymał na pamiątkę imienny Certyfikat Eksperta Tabliczki Mnożenia. Gratulujemy wszystkim pracownikom urzędu, którzy podjęli ten trud i dziękujemy za poświęcony nam czas. Mamy nadzieję, że taka forma obchodów Dnia Tabliczki Mnożenia udowadnia, że jej nauka może być przyjemna i pożyteczna.