XIV Konkurs Plastyczny „Jan Paweł II – Nasz Papież”

      Możliwość komentowania XIV Konkurs Plastyczny „Jan Paweł II – Nasz Papież” została wyłączona

 SZANOWNI PAŃSTWO DYREKTORZY PRZEDSZKOLI, SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJÓW MIASTA LUBARTÓW I POWIATU LUBARTOWSKIEGO    

Dyrekcja, Rada Pedagogiczna, Rada Rodziców i Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej Nr 4 im. Jana Pawła II  w Lubartowie zapraszają dzieci i młodzież wraz  z nauczycielami, katechetami, instruktorami i opiekunami do udziału XIV Konkursie Plastycznym „Jan Paweł II – Nasz Papież”

Celem konkursu jest rozbudzenie zainteresowania postacią Wielkiego Polaka, Papieża Jana Pawła II i zwrócenie uwagi na ponadczasowe i uniwersalne wartości płynące z Jego nauki oraz pobudzenie wyobraźni, rozwój zdolności twórczych, sposobów plastycznego wyrażania myśli i uczuć związanych z życiem Ojca Świętego. W roku szkolnym 2014/2015 proponujemy autorom odzwierciedlenie w pracach plastycznych hasła:

„Jan Paweł II – Świętymi Bądźcie”

Myślą przewodnią tegorocznego konkursu są słowa Jana Pawła II, skierowane do nas podczas XX Światowych Dni Młodzieży 6 sierpnia 2004 r.: „Wszyscy jesteśmy wezwani do świętości i tylko święci mogą odnowić ludzkość”.

Zaproszenie i regulamin konkursu