XVII Powiatowy Konkurs Plastyczny „Jan Paweł II – Nasz Papież”.

Możliwość komentowania XVII Powiatowy Konkurs Plastyczny „Jan Paweł II – Nasz Papież”. została wyłączona

Dyrekcja, Rada Pedagogiczna, Rada Rodziców i Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jana Pawła II  w Lubartowie zapraszają nauczycieli, katechetów, instruktorów oraz opiekunów wraz z dziećmi i młodzieżą do udziału XVII Powiatowym Konkursie Plastycznym „Jan Paweł II – Nasz Papież”.

Celem konkursu jest rozbudzenie zainteresowania postacią Wielkiego Polaka, Papieża Jana Pawła II i zwrócenie uwagi na ponadczasowe i uniwersalne wartości płynące z Jego nauki oraz pobudzenie wyobraźni, rozwój zdolności twórczych, sposobów plastycznego wyrażania myśli i uczuć związanych z życiem Ojca Świętego.

W bieżącym roku szkolnym proponujemy autorom odzwierciedlenie w pracach plastycznych hasła:  „Święty Jan Paweł II – Przyjaciel Młodych”

Regulamin i zaproszenie do udziału w konkursie