XX Wojewódzki Młodzieżowy Konkurs Filatelistyczny

      Możliwość komentowania XX Wojewódzki Młodzieżowy Konkurs Filatelistyczny została wyłączona

DSCF1106 (Kopiowanie) 18 maja 2017 w Zespole Szkół  im. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kamionce odbył się XX Wojewódzki Młodzieżowy Konkurs Filatelistyczny z cyklu „Moja Mała Ojczyzna” pt. Poznajemy Gminę Kamionka  i wiedzę o podstawach filatelistyki”. Celem konkursu było zachęcenie uczniów do poznania historii „małej ojczyzny” i  podstawowych zagadnień związanych z filatelistyką. Szkołę reprezentowali uczniowie: Wiktor Jabłoński, Jakub Guz i Karol Szafarz. Zadaniem  dwudziestu trzech uczniów  szkół podstawowych było rozwiązanie testu na który mieli  45 minut. Nasi uczniowie zajęli: Wiktor Jabłoński  I miejsce, a Jakub Guz otrzymał wyróżnienie. Gratulujemy .