Zajęliśmy II miejsce w powiecie

      Możliwość komentowania Zajęliśmy II miejsce w powiecie została wyłączona

Szkoła Podstawowa Nr 4 w Lubartowie zajęła II miejsce w powiecie ( na 41 szkół podstawowych) we współzawodnictwie sportowym szkół za rok szkolny 2009/2010. Wyniki klasyfikacji zostały ogłoszone dnia 22 września 2010 roku, a nasi uczniowie odebrali pamiątkową paterę i dyplom. Jest to ogromny sukces i najwyższa lokata w historii naszej szkoły.

Dnia 22 września 2010 roku odbyły się również Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe. Z naszej szkoły udział wzięło 28 uczniów pod opieką Małgorzaty Stępień i Dariusza Podleśnego. Najlepszymi biegaczami naszej szkoły okazali się: Karol Dunda kl. VB – I miejsce, Jan Sokół kl. IVB – II miejsce i Sylwester Dybała kl. VIA – V miejsce.

Dnia 15 września 2010 roku odbył się „Turniej Orlika” o Puchar Premiera Donalda Tuska – eliminacje gminne. Drużyna chłopców w składzie: Michał Andrzejkiewicz, Kacper Cybul, Karol Dunda, Kacper Kubajka, Jakub Tkaczyk, Bartłomiej Filipowicz, Oskar Nowakowski, Arkadiusz Tomasiak, Wojciech Zybała, Michał Stępień i Jan Sokół zajęła II miejsce otrzymując dyplom i pamiątkowe koszulki. Opiekunem drużyny był Dariusz Podleśny.