Zaproszenie na ferie.

      Możliwość komentowania Zaproszenie na ferie. została wyłączona

Informujemy, że w pierwszym tygodniu ferii zimowych (30.01 – 3.02.2012 r. w godzinach 9.00-13.00.) organizowane będą zajęcia plastyczne, sportowe, informatyczne dla dzieci uczęszczających do naszej szkoły oraz podopiecznych Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom „Niech się serce obudzi” im. Jana Pawła II w Lubartowie. W tym samym czasie ” wolontariat studencki – PROJEKTOR” zaprasza chętnych do udziału w zajęciach „Ile rycerza jest w rycerzu?”  W czasie zajęć wspólnie odkryjemy zagadkę Okrągłego Stołu, będziemy uczyć się średniowiecznych tańców oraz brać udział w zajęciach plastycznych, grach i zabawach ruchowych. Poprzez zajęcia, ciekawe gry i zabawy, uczniowie będą mogli poznawać  kulturę Wielkiej Brytanii i słownictwo z języka angielskiego. Całe zajęcia zostaną oparte o „Legendę o Królu Arturze i Rycerzach Okrągłego Stołu”. Zapoznają się z średniowieczną kulturą angielską i polską, dlatego nie zabraknie informacji o rycerzach. królach i turniejach rycerskich.  

Równocześnie w tych dniach organizowane będą wycieczki:

1 31.01.12 r. – WTOREK kino Cinema City w Lublinie „Kot w butach”
2 01.02.12 r. – ŚRODA BASEN  SP 3 LUBARTÓW
3 02.02.12 r. – CZWARTEK centrum rozrywki „Radość” w Olimpie
4 03.02.12 r. – PIĄTEK mini – zoo w Leonowie na kulig z ogniskiem (uzależniony od pogody)