Uroczystość rozstrzygnięcia Konkursu połączona z wręczeniem nagród, dyplomów i podziękowań w dn. 19.10.2017 r. o godz. 1000.
Na Konkurs nadesłano 736 prac plastycznych z 38 przedszkoli, szkół podstawowych, zespołów szkół miasta Lubartowa, Lublina oraz powiatu lubartowskiego.
Kategorie: „Przedszkolaki”, „Szkoły podstawowe, klasy I-III”, „Szkoły podstawowe, klasy IV-VII”, „Gimnazja, klasy II-III”.
UCZESTNICY KONKURSU:
Przedszkole Miejskie nr 1 w Lubartowie
Przedszkole Miejskie nr 2 w Lubartowie
Przedszkole Miejskie nr 4 w Lubartowie
Przedszkole Miejskie nr 5 w Lubartowie
Prywatne Przedszkole CASPER w Lubartowie
Przedszkole Prywatne „Akademia Przedszkolaka”
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie
Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w Lubartowie
Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie
Szkoła Podstawowa nr 45 w Lublinie
Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie
Szkoła Podstawowa w Annoborze
Szkoła Podstawowa w Brzezinach
Szkoła Podstawowa w Brzeźnicy Książęcej
Zespół Szkół w Firleju
Publiczna Szkoła Podstawowa w Górce Lubartowskiej
Szkoła Podstawowa w Kamionce
Szkoła Podstawowa w Katarzynie
Szkoła Podstawowa im. Gen. Franciszka Kleeberga w Kocku
Szkoła Podstawowa w Kolechowicach
Szkoła Podstawowa im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach
Szkoła Podstawowa w Łucce
Zespół Szkół w Michowie
Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Niedźwiadzie
Szkoła Podstawowa w Nowodworze
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Pałecznicy
Szkoła Podstawowa w Poizdowie
Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Przytocznie
Szkoła Podstawowa w Rudnie
Szkoła Podstawowa w Rozkopaczewie
Szkoła Podstawowa w Sernikach
Szkoła Podstawowa w Skrobowie
Szkoła Podstawowa w Tarle
Szkoła Podstawowa w Woli Sernickiej
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Woli Skromowskiej
Szkoła Podstawowa w Wólce Rokickiej
Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Lubartowie
NAGRODY:
Ogółem przyznano 103 nagrody, w tym 102 indywidualne i 1 zbiorową.
Kategoria „Przedszkolaki”
NAGRODY INDYWIDUALNE:
Szkoła Podstawowa w Brzezinach: Zofia Ogrodowska – opiekun Joanna Michalik; Alicja Budzyńska – opiekun Jolanta Kardas
Szkoła Podstawowa nr 45 w Lublinie: Julia Florek, Aleksandra Zawadzka – opiekunowie: Dorota Sękowska, Monika Mazur-Chłopaś
Przedszkole Miejskie nr 1 w Lubartowie: Joanna Rola, Szymon Jankowski, Jakub Kloc, Józef Kubicki – opiekun Edyta Rydzewska
Przedszkole Miejskie nr 2 w Lubartowie: Gabriel Wawruch – opiekun Anna Łyszcz; Dominika Wągrodna – opiekun Paulina Sieńczak
Przedszkole Miejskie nr 4 w Lubartowie: Julia Drozdowska – opiekun Marzena Karczmarz; Julia Kowalczyk. Eryk Podleśny – opiekun Małgorzata Misiak; Kaja Skarżyńska – opiekun Elżbieta Zmysłowska; Susanna Walczak – opiekun Wioletta Redmerska; Anna Zdunek - opiekun Elżbieta Bystrzycka
Przedszkole Miejskie nr 5 w Lubartowie: Katarzyna Kozicka – opiekunowie: Sylwia Nużyńska – Klej, Bernarda Budzyńska; Nina Czajka – opiekunowie: Barbara Woźniak, Agata Jednous
Prywatne Przedszkole CASPER w Lubartowie: Lena Łukasiewicz, Marek Przytocki – opiekun Magda Białoszewska
Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubartowie: Amelia Słabek – opiekunowie: Gabriela Rogala, Agata Dasiuk
NAGRODA ZBIOROWA KS. PROBOSZCZA STANISŁAWA RZĄSY
Szkoła Podstawowa w Woli Sernickiej: grupa 6-latków z oddziału przedszkolnego – opiekun Anna Tchórz
Kategoria szkoły podstawowe, klasy I-III”
NAGRODY INDYWIDUALNE:
Szkoła Podstawowa w Brzezinach: Klaudia Kapusta – opiekun Joanna Pojęta
Szkoła Podstawowa w Brzeźnicy Książęcej: Eliza Malesa – opiekun Teresa Oniszko
Zespół Szkół w Firleju: Aleksandra Warszawska, Martyna Zagojska – opiekun Beata Adamczyk
Szkoła Podstawowa w Katarzynie: Mateusz Miler – opiekun Hanna Micek
Szkoła Podstawowa w Leszkowicach: Gabriela Misiarz – opiekun Angelika Milaniuk-Mitruk
Szkoła Podstawowa w Łucce: Nadia Szysiak, Julia Wilczyńska – opiekun Aneta Turzańska
Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie: Weronika Powroźnik, Martyna Wolińska – opiekun Agata Sidor
Szkoła Podstawowa w Nowodworze: Angelika Pożak – opiekun Grażyna Bednarczyk
Szkoła Podstawowa w Skrobowie: Oliwia Mika – opiekun Ewa Małyska
Szkoła Podstawowa w Skrobowie – filia w Mieczysławce: Maja Socha – opiekun Renata Góźdź
Szkoła Podstawowa w Woli Sernickiej: Milena Mierzwińska – opiekun Barbara Borzęcka
Szkoła Podstawowa w Wólce Rokickiej: Kornelia Dziuba, Julia Słomka, Jagoda Wasak -opiekun Aneta Turzańska
Szkoła Podstawowa nr 45 w Lublinie: Kacper Matysek, Emilia Żelazowska – opiekun Beata Skawińska-Migacz; Lena Krychowska, Jakub Piotrowicz, Mateusz Różycki – opiekun Barbara Jabłońska Łomott; Iga Fryl, Karolina Miszczuk – opiekun Hanna Borawska
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie: Oliwier Kuśmirek – opiekun Jolanta Falkowicz; Maja Kosik, Antonina Miduch – opiekun S. Marlena Zabłocka; Lena Benet – opiekunowie: Renata Stawinoga, S. Marlena Zabłocka
Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie: Zuzanna Marzęda, Milena Góźdź – opiekun Dorota Gadzała; Patryk Matyjaszczyk – opiekun Marta Mitura
Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubartowie: Piotr Machoń, Julia Powałka – opiekunowie: Anna Muzyka, Paulina Tomasiak; Alicja Serwin, Martyna Sagan – opiekun Ilona Skałecka; Alicja Karwowska, Patryk Pacek – opiekunowie: Jolanta Antos, Ewa Czech; Agnieszka Jonaszko, Julia Symbor, Aleksander Drgas, Jakub Karwowski, Damian Szczęch, Bartosz Wysok – opiekunowie: Wiesława Szczygieł, Elżbieta Mitura; Aleksandra Skrzypiec, Anna Skrzypiec, Lena Wardak – opiekun Renata Budzyńska; Amelia Rodak – opiekun Beata Lubińska Sagan
Kategoria „Szkoły podstawowe, klasy IV-VII”
NAGRODY INDYWIDUALNE:
Szkoła Podstawowa w Annoborze: Natalia Małyska – opiekun Paweł Urban
Publiczna Szkoła Podstawowa w Górce Lubartowskiej: Amelia Dawidek, Miłosz Dawidek – opiekun Katarzyna Sobich
Szkoła Podstawowa w Brzezinach: Klaudia Bronisz – opiekun Katarzyna Ogrodowska
Szkoła Podstawowa w Kamionce: Otylia Siłuch – opiekun Danuta Małyska
Szkoła Podstawowa w Kocku: Dorota Śmiecińska – opiekun Elżbieta Krakowiak
Szkoła Podstawowa w Leszkowicach: Gabriela Misiarz- opiekun Angelika Melaniuk-Mitruk
Szkoła Podstawowa w Nowodworze: Hanna Kostyła – opiekun Katarzyna Urban
Szkoła Podstawowa w Poizdowie: Zuzanna Guz – opiekun Joanna Kołaczyńska
Szkoła Podstawowa w Rozkopaczewie: Katarzyna Szalast – opiekun Andrzej Dąbkowski
Szkoła Podstawowa w Skrobowie: Weronika Korsacka – opiekun Dorota Szczuchniak
Szkoła Podstawowa w Woli Sernickiej: Kinga Pożarowszczyk – opiekun Magdalena Bednarczyk
Szkoła Podstawowa w Wólce Rokickiej: Zuzanna Mazurek – opiekun Aneta Turzańska
Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie: Weronika Kosierb – opiekun S. Maria Kraj
Szkoła Podstawowa nr 51 w Lublinie: Maja Malik, Milena Słupczyńska – opiekun
S. Agnieszka Mizińska
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie: Zuzanna Jezior, Zuzanna Szymczak – opiekun Marcin Wróblewski
Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubartowie: Daria Sitkowska – opiekunowie: Dorota Misiarz, Anna Dudziak; Martyna Kozieł, Jagoda Mysiak, Anna Lisek, Małgorzata Misiarz, Anna Wiśniewska, Piotr Barszczyk, Oskar Dunda, Wiktoria Kawa, Natalia Piskorska, Karol Szafarz, Olga Szczygieł – opiekun Anna Dudziak; Aleksandra Grosz – opiekunowie: Barbara Nowakowska, Izabela Badyoczek-Zbiciak
Kategoria „Gimnazja, klasy II-III”
NAGRODY INDYWIDUALNE:
Zespół Szkół w Kamionce: Natalia Podleśna – opiekun Agnieszka Kozieł
Zespół Szkół w Michowie: Dorota Zakaszewska – opiekun Teresa Bednarczyk
Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie: Wiktoria Czerska, Karolina Szczygieł – opiekun Aneta Głębocka-Wysok
SPONSORZY KONKURSU:
Urząd Miasta w Lubartowie
Ks. Proboszcz Stanisław Rząsa
Ks. Wikary Mariusz Wójcik
Ks. Wikary Paweł Kościuk
Justyna i Grzegorz Budzyńscy
Anna Ciszek i Małgorzata Mazurek-Hamadani
Anna i Artur Domińscy
Barbara i Mariusz Kawa
Andrzej Kozak
Iwona i Daniel Lal
Emilia i Sławomir Nowiccy
Anna i Eugeniusz Romanek
Jadwiga i Sławomir Siwek
Rada Rodziców SP4 w Lubartowie
Serdecznie dziękujemy za wsparcie i ofiarność sponsorom – Niezawodnym Przyjaciołom Szkoły.
Wszystkim nagrodzonym i ich opiekunom gratulujemy wysokiego poziomu artystycznego przygotowanych prac konkursowych. Dziękujemy za zwrócenie uwagi na ponadczasowe treści i przesłanie ku dążeniu do dobra, prawdy i piękna. Zapraszamy do udziału w Konkursie w 2018 roku.