XIII Miejski Festiwal Piosenki Angielskiej ”TOP SONGS”

Możliwość komentowania XIII Miejski Festiwal Piosenki Angielskiej ”TOP SONGS” została wyłączona

kid-singing Język angielski jest podstawowym narzędziem komunikacji na całym świecie. Młodzież doskonale zdaje sobie z tego sprawę i nie ma potrzeby jej tego przypominać. Piosenka jest jednym z najbardziej atrakcyjnych sposobów doskonalenia języka angielskiego. Zainteresowanie śpiewaniem i słuchaniem piosenek angielskich jest bardzo popularne wśród dzieci i młodzieży szkolnej.
Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Jana Pawła II w Lubartowie zaprasza dzieci i uczniów lubartowskich szkół wraz z opiekunami do udziału w XIII Miejskim Festiwalu Piosenki Angielskiej. Proponujemy wszystkim zainteresowanym udział w festiwalu, który będzie przede wszystkim okazją do wspaniałej zabawy w atmosferze święta i radości.
Każda szkoła typuje z każdej kategorii wiekowej po 4 solistów. W klasach I- III również po 3 zespoły do 3 osób.

Kategorie wiekowe
1. dla klas I- III: – zespoły do 3 osób, soliści,
2. kl. IV- V- TYLKO SOLIŚCI
3. KL. VI-VII – TYLKO SOLIŚCI
4. GIMNAZJA kl. 2 i 3 – TYLKO SOLIŚCI

Ponadto zostanie przyznane wyróżnienie honorowe „ZŁOTY DYSK” w każdej kategorii wiekowej.
Zgłoszenia do konkursu zawierające wypełnioną kartę zgłoszenia należy dostarczyć do Organizatora w terminie do 17 listopada 2017r. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu.
Dodatkowe informacje można uzyskać od organizatorów, numer telefonu: 81 8551057, w godzinach od 9.00 – 13.00.
Adres: Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Jana Pawła II w Lubartowie, 21-100 Lubartów, ul. Kosmonautów 11

Przepraszamy za błąd w dacie koncertu finałowego, który odbędzie się 24 listopada 2017 r., od godziny 9:00, w Szkole Podstawowej Nr 4 im. Jana Pawła II w Lubartowie.

Karta zgłoszenia i regulamin konkursu