Apel na cześć beatyfikacji Jana Pawła II.

      Możliwość komentowania Apel na cześć beatyfikacji Jana Pawła II. została wyłączona

papiez-1My, uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 4 im. Jana Pawła II w Lubartowie, mieliśmy zaszczyt zorganizować apel na cześć beatyfikacji naszego patrona. Ks. Tomasz Nadbereżny, przy współpracy z p. Jolantą Antos i p. Małgorzatą Boguszewicz, przygotował apel poświęcony pamięci Jana Pawła II. Dzieci odczytały fragmenty listów Ojca Świętego: do dzieci, do młodych, do rodzin, do starszych i do chorych. Teksty były przeplatane piosenkami chóru. Na koniec wszyscy zaśpiewaliśmy „Barkę”. Całe spotkanie przebiegło w bardzo uroczystej atmosferze. Na koniec, na pamiątkę beatyfikacji, najmłodsi uczniowie oddziału przedszkolnego zasadzili przed szkołą dąb. Pan Dyrektor powierzył opiekę nad dębem najmłodszym, ponieważ oni najdłużej pozostaną w naszej szkole.

no images were found

Antonina Boguszewicz (uczennica kl.Va)

Szkoła Podstawowa nr 4

Im. Jana Pawła II

w Lubartowie