Przedstawienie pt. „Leśny Duch”.

      Możliwość komentowania Przedstawienie pt. „Leśny Duch”. została wyłączona

dsc04225Grupa uczniów wraz z nauczycielem udaje się na biwak do lasu. Na leśnej polanie młodzi turyści znajdują mnóstwo śmieci. Sprzątają je niezbyt chętnie i niedokładnie. W nocy do ich namiotów podchodzi stado dzików zwabionych resztkami śmieci…

Tak rozpoczyna się scenariusz przedstawienia dla klas IV – VI, które odbyło się w naszej szkole z okazji Dnia Ziemi. Przedstawienie było dla widzów okazją do refleksji na temat właściwego zachowania się w lesie. Inscenizację przygotowali uczniowie klasy VA pod kierunkiem p. Beaty Wojciukiewicz. Gra młodych aktorów nagrodzona została gromkimi brawami. Szczególnie spodobała się widzom gra ucznia kreującego rolę dzika.

no images were found