…BATERIE ZBIERAMY

Możliwość komentowania …BATERIE ZBIERAMY została wyłączona

Nasza szkoła wzięła udział w konkursie  organizowanym przez Marszałka Województwa Lubelskiego pt. „O LUBELSKIE DBAMY! BATERIE ZBIERAMY 2014”. Konkurs ogłoszony był w ramach publicznej kampanii edukacyjnej upowszechniającej postępowanie ze zużytymi bateriami przenośnymi i akumulatorami. Konkurs organizowany był w dwóch kategoriach: szkoły podstawowe i szkoły gimnazjalne. Szkoła musiała zebrać jak największą liczbę kilogramów baterii w przeliczeniu na 1 ucznia. W każdej kategorii przewidziano nagrody rzeczowe dla szkoły: I miejsce – 3 500,00 zł; II miejsce -3 200,00 zł; III miejsce – 2 000,00 zł; 7 wyróżnień – 300,00 zł. Miło nam poinformować, ze nasza Szkoła otrzymała jedno z siedmiu wyróżnień na 100 szkół podstawowych biorących udział w konkursie. Najwięcej baterii zebrali uczniowie: Anna Wiśniewska z klasy II b – 20 kg, Amelia Rodak z klasy „0” -10 kg, Wiktoria Wągrodna z klasy III b – 9,20 kg, Kobyłka Martyna z klasy I b – 6,10 kg i Aleksandra Kubik z klasy VIa – 5,10 kg. 7 stycznia 2015 roku /środa/ zapraszamy do biblioteki szkolnej o 1130 po odbiór nagród.