„Cybernauci – kompleksowy projekt kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci”

      Możliwość komentowania „Cybernauci – kompleksowy projekt kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci” została wyłączona

Cyberauci-logo W pierwszych dniach marca w naszej szkole realizowano projekt skierowany do uczniów, rodziców i nauczycieli pod nazwą „Cybernauci”. Miał on na celu kształtowanie bezpiecznych zachowań w sieci i podniesienie poziomu bezpieczeństwa korzystania z Internetu przez dzieci, młodzież, a także ich rodziców, opiekunów i nauczycieli. Zajęcia odbywały się w formie warsztatów. Dodatkowo trener pan Dariusz Figura przygotował materiały uzupełniające dla zainteresowanych które również polecamy.

Link do ciekawych materiałów przydatnych dla zainteresowanych.

Prosimy również o zapoznanie się z treścią listu pani Minister Edukacji Narodowej.