Czas podsumowania I semestru roku szkolnego 2012/2013

      Możliwość komentowania Czas podsumowania I semestru roku szkolnego 2012/2013 została wyłączona

6 lutego zostało zorganizowane spotkanie Dyrekcji oraz Grona Pedagogicznego z rodzicami uczniów uczęszczających do naszej szkoły. Po krótkim powitaniu Pan Dyrektor zaprosił wszystkich przybyłych do obejrzenia przedstawienia przygotowanego przez uczniów klasy Va pod opieką p. D.Misiarz.  Poprzez swoje aktorskie role uczniowie opowiedzieli o tym, jak z każdym dniem o nasze dusze rozgrywa się odwieczna walka dobra ze złem. Nauką płynąca z tego pięknego spektaklu jest fakt, że Pan Bóg zawsze znajduje drogę do człowieka, a każdy, kto mu pozwoli wkroczyć w swoje życie będzie szczęśliwy.

Po tym artystycznym wstępie przyszedł czas na podsumowanie osiągnięć uczniów po pierwszych pięciu miesiącach nauki w bieżącym roku szkolnym. Jak do tej pory najwyższą frekwencją może poszczycić się klasa Ib. Powody do ogromnej dumy ma także klasa IVa, która wśród klas IV-VI uzyskała najlepsze wyniki w nauce (średnia ocen to?4,78).  Do tej właśnie klasy uczęszcza także uczeń, posiadający najwyższą średnią ocen spośród wszystkich uczniów klas IV-VI- Konrad Guz (średnia ocen 5,60). Na szczególne słowa uznania zasługują również uczniowie innych klas, którzy dzięki swojej sumienności i pracowitości znaleźli się w zestawieniu najlepszych uczniów naszej szkoły. Są nimi:

  1. Z klasy IV a: Aleksandra Kubik, Jeremiasz Boguszewicz, Oliwia Krasucka, Weronika Dybała, Piotr Zybała, Patryk Tomasiak
  2. Z klasy IV b: Jakub Kiełczewski, Magdalena Kolibska, Julia Ładna, Marcela Kiełczewska, Julia Rybak
  3. Z klasy Va: Kinga Cybul, Agnieszka Iwanek, Dawid Krajewski, Julia Sidor, Adrian Górski, Gabriela Serenda
  4. Z klasy V b: Agnieszka Guz, Weronika Gziut, Michał Sekuła, Aleksandra Bącławek, Jakub Guz, Jan Ślifirczyk, Dorota Kowalczyk, Klaudia Komorowicz, Krystian Siwek
  5. Z klasy VI a: Izabela Tomasiak, Oliwia Szczygieł, Magdalena Gasiuk, Julia Ksiądz
  6. Z klasy VI b: Anna Antos, Monika Bordzoł, Michał Stępień, Jakub Matyjaszczyk, Monika Kołodziejczuk, Aleksandra Gasiuk

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy niewyczerpanych pokładów energii i zapału do dalszej pracy!