Olimpiada Wiedzy Oxford Plus XX Edycja

      Możliwość komentowania Olimpiada Wiedzy Oxford Plus XX Edycja została wyłączona

Znamy już wyniki  ogólnopolskiego konkursu  języka angielskiego, który odbył się  26 października 2012 roku . Do konkursu przygotowały uczniów panie Ilona Wójtowicz i Małgorzata Boguszewicz. Cele konkursu językowego to przede wszystkim: zachęcenie jak największej liczby młodych ludzi do lepszego opanowania języków obcych, rozpowszechnianie kultury i tradycji krajów i narodów posługujących się językiem angielskim, wzbogacanie wiedzy o świecie, w tym o krajach i regionach, w których mówi się językiem angielskim. W konkursie wzięło udział 29 uczniów naszej szkoły, z klas III-VI. Uczestnicy mogli zdobyć 100 punktów. Najlepsze wyniki uzyskali i zdobyli tytuły laureatów poszczególnych stopni uczniowie:

Laureaci  I stopnia z wyróżnieniem (100 punktów):

  1. Guz Agnieszka , kl. VB  2. Bącławek  Aleksandra, kl. VB

Laureaci I  stopnia (96 punktów):

  1. Ksiądz Julia, kl.VIA

Laureaci  II stopnia (92 punkty):

  1. Guz Konrad, kl. IVA  2. Kubik Aleksandra, kl. IVa

Laureaci  III stopnia (88 punktów):

  1. Gziut Weronika, kl. VB    2. Sekuła Michał, kl. VB    3. Boguszewicz Jeremiasz, kl.IVA    4. Wereszczyński Jan, kl.IIIA

Laureaci  IV stopnia (84 punkty):

  1. Ślifirczyk Jan, kl. VB

Laureaci  V stopnia (80 punktów):

  1. Kiełczewski Jakub, kl. IVB    2. Laskowski Jakub, kl. VB

Uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy uczestnictwa, natomiast laureaci I-V stopnia nagrody książkowe.
GRATULUJEMY LAUREATOM!!!ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KOLEJNEJ EDYCJI