Czerwony pojemnik w kształcie serca przeznaczony do zbierania plastikowych nakrętek pojawił się przed naszą szkołą. 

      Możliwość komentowania Czerwony pojemnik w kształcie serca przeznaczony do zbierania plastikowych nakrętek pojawił się przed naszą szkołą.  została wyłączona

 Wielkie serce czeka już na nakrętki. Jest to nie tylko proekologiczne przedsięwzięcie, ale przede wszystkim mające pomóc najbardziej potrzebującym. Inicjatorem przedsięwzięcia jest Miasto Lubartów które przekazało nam pojemnik. Serdecznie zachęcamy do zapełniania serca nakrętkami. Można tam wrzucać wszelkie plastikowe nakrętki, bez względu na kształt czy kolor. Mogą to być nakrętki  po napojach, mleku,  chemii gospodarczej, płynach do zmywania, szamponach i płynach do płukania. Ważne, by nie dorzucać do nakrętek innych przedmiotów.