Możliwość komentowania DZIEŃ DZIECKA została wyłączona

Jak co roku w naszej szkole świętowaliśmy obchody Dnia Dziecka na sportowo. O godzinie  900  klasy IV- VI rozpoczęły swoje sportowe potyczki. Pierwszą konkurencją było kręcenie hula- hop, jednak nie była to prosta konkurencja, zwycięzca musiał kręcić nie jednym, ale kilkoma kołami jednocześnie.  Kolejnym wyzwaniem było rzucanie lotką do tarczy, na sukces pracowała cała drużyna wytypowana z każdej klasy oraz nauczyciel. Następna zabawa polegała na przekładaniu hula-hop w kole bez przerywania „łańcucha” rąk na czas. Były również skoki w linie oraz mecz unihokeja między poszczególnymi klasami. Wszyscy zwycięzcy nagrodzeni zostali słodkościami.

Wszystkie konkurencje wzbudzały wiele emocji i radości, jednak najwięcej przeżyć dostarczył mecz w siatkówkę nauczyciele- uczniowie. Oczywiście zwycięską drużyną okazała się drużyna uczniów, którzy w dwóch setach pokonali swoich nauczycieli.

Mimo niesprzyjającej aury na zewnątrz, wszystkim dopisały humory  a na twarzach naszych uczniów widać było radość i właśnie takich dni i humorów im życzymy na każdy dzień.