Międzyszkolne Igrzyska Lekkiej Atletyki

Możliwość komentowania Międzyszkolne Igrzyska Lekkiej Atletyki została wyłączona

Dnia  12 maja 2012 na obiektach sportowych Szkoły Podstawowej nr 3 w Lubartowie odbyły się  Międzyszkolne Igrzyska Lekkiej Atletyki /MILA 2012/ . Szkołę Podstawowa nr 4 reprezentowało 26 uczniów / 14 dziewcząt i 12 chłopców/ z klas III, IV i V. oto wyniki i zdobycze naszych podopiecznych.

Jan Sokół  VB zajął:
I miejsce w rzucie piłeczka palantową,
I miejsce w skoku w dal,
II miejsce w biegu na 60 m,
II miejsce w biegu na 600 m,
zdobywając 2 złote i 2 srebrne medale.

Jakub Podleśny IV B zajął:
I miejsce w rzucie piłeczką palantową,
II miejsce w biegu na 600 m,
III miejsce w skoku w dal,
V miejsce w biegu na 60 m,
zdobywając 1 złoty, 1 srebrny i 1 brązowy medal i ustanawiając w biegu na 600 m rekord szkoły i drugi czas MILI chłopców klas czwartych.

Przemysław Pęksa IIIB zajął:
II miejsce w rzucie piłeczka palantową,
II miejsce w skoku w dal,
zdobywając dwa srebrne medale.

Patryk Tomasiak IIIA zajął:
I miejsce w biegu na 60 m  zdobywając złoty medal.

Klaudia Komorowicz IVB zajęła:
II miejsce w rzucie piłeczka palantową zdobywając srebrny medal.

Dalsze miejsca zajęli:
Przemysław Pęksa IIIB : IV miejsce w biegu na 600 m,
Jakub Guz IVB: IV miejsce w skoku w dal, V miejsce w rzucie piłeczka palantową, VI miejsce w biegu na 60 m.
Kinga Cybul IVA: V miejsce w skoku w dal,
Ilona Kubera IVA: VI miejsce w biegu na 60 m, VI miejsce w rzucie piłeczką palantową. Zawodników przygotował pan Dariusz Podleśny a opieką uczniów wspierała pani Małgorzata Stępień.

Dnia 13 czerwca 2012 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej Filia nr 2 w Lubartowie odbył się III Turniej Pięknego Czytania. Jak co roku wzięliśmy w nim udział. Po eliminacjach szkolnych komisja wytypowała 20 uczniów z klas I – VI, którzy reprezentowali  szkołę na etapie miejskim. Po zaciętej rywalizacji / 116 uczestników/ Jakub Podleśny  z klasy IVB został wicemistrzem pięknego czytania w kategorii klas czwartych, a Aleksandra Kubik z klasy IIIA wicemistrzem w kategorii klas trzecich. Wszystkim uczestnikom życzymy dalszych sukcesów.