Dzień Patrona – finał konkursu „Jan Paweł II – Nasz Papież”

      Możliwość komentowania Dzień Patrona – finał konkursu „Jan Paweł II – Nasz Papież” została wyłączona

20. października przeżywaliśmy Dzień Patrona szkoły. To okazja do spotkania rodziców, nauczycieli i uczniów naszej „Czwóreczki”. W tym roku rodzice, uczniowie i nauczyciele przygotowali wspólne przedstawienie związane z Patronem, ale także z naszą szkolną codziennością. Nie da się ukryć, że wśród rodziców znalazły się nieodkryte talenty aktorskie, a dzieci nie były gorsze. Mamy także wyjątkowe talenty muzyczne, które uświetniły swoim występem przebieg uroczystości. Okazało się również, że mamy doskonale radzą sobie z klawiaturą Big Piano, co oznacza, że ciąg dalszy nastąpi…

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

Link do transmisji z uroczystości obchodów Dnia Patrona Szkoły.

Link do uroczystej z uroczystej mszy świętej.

Wyniki konkursu plastycznego JP2 2023