Ślubowania uczniów klas pierwszych

      Możliwość komentowania Ślubowania uczniów klas pierwszych została wyłączona

SONY DSC

20 października odbyła się w naszej szkole uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. To bardzo ważne wydarzenie nie tylko dla najmłodszych, ale również dla ich rodziców i wychowawców. Starsze koleżanki i koledzy z Samorządu Uczniowskiego pod kierunkiem pani Ilony Wójtowicz i pani Sandry Barwińskiej przygotowali oprawę artystyczną. Zanim pierwszoklasiści zostali oficjalnie przyjęci do grona społeczności szkolnej, stanęli przed nie lada wyzwaniem- testem przygotowanym przez Króla Ołówkosa i jego małżonkę. 

Przejęci uczniowie śpiewająco odpowiadali na pytania dotyczące naszej szkoły i zasad zachowania. Zaprezentowali również swoje umiejętności wokalne. Uczniowie wzorowo zdali „egzamin pierwszoklasisty”, a publiczność nagrodziła ich gromkimi brawami. Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania oraz pasowanie na uczniów, którego dokonał Dyrektor Szkoły pan Krzysztof  Świć. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni w poczet uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jana Pawła II w Lubartowie. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, książki oraz legitymacje szkolne. Uroczystość zakończyła się wykonaniem pamiątkowych zdjęć. 
Naszym najmłodszym uczniom życzymy samych  sukcesów i radości ze zdobywanej wiedzy!

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC