Możliwość komentowania Dzień Ziemi została wyłączona
SONY DSC

Każdego roku na całym świecie obchodzony jest Dzień Ziemi. W naszej szkole ten ważny dzień świętowaliśmy następująco:
1)Wszyscy uczniowie klas IV- VI wzięli udział w prelekcji na temat odpadów. Poprowadziła ją przedstawicielka Związku Komunalnego Gmin Ziemi Lubartowskiej, która przedstawiła ciekawą prezentację na temat segregacji i ponownego wykorzystania śmieci. W czasie prezentacji widzowie odpowiadali na pytania i za dobre odpowiedzi otrzymywali nagrody.
2)Uczniowie szczególnie zainteresowani przyrodą wzięli udział w szkolnym konkursie wiedzy o parkach narodowych. Zwycięzcami konkursu zostali:  I miejsce  – Jakub Guz  z  kl.VIa, II miejsce -Zuzanna Bigoraj z kl. VIb, Karol Szafarz z kl.Vb oraz Anna Wiśniewska z kl.IVb, III miejsce Marta Dajek z kl. VIb.
3) Wszystkie klasy starsze pod opieką wychowawców wzięły udział w konkursie na gazetkę ścienną  o tematyce ekologicznej.
Oto wyniki tego konkursu: I miejsce – klasa IVb , II miejsce – klasa Vb i VIb ,III  miejsce – klasa Va, IV miejsce – klasa IVa, V miejsce – klasa VIa

Serdecznie dziękujemy Nadleśnictwu Lubartów, które ufundowało nagrody do wszystkich konkursów.

SONY DSC