XXX Jubileuszowy Turniej Szkół Podstawowych „O uśmiech dziecka”

      Możliwość komentowania XXX Jubileuszowy Turniej Szkół Podstawowych „O uśmiech dziecka” została wyłączona

DSCF1096 27 kwietnia 2017 r. odbył się XXX Jubileuszowy Turniej Szkół Podstawowych „O uśmiech dziecka”, którego gospodarzem tradycyjnie było II Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Firleja w Lubartowie. W turnieju wzięły udział  szkoły podstawowe SP 1,  SP 3, SP 4. Uczniowie rywalizowali w 14 konkurencjach. Rywalizacja między drużynami była bardzo zacięta, niektórzy uczestnicy wrócili do szkoły ze zdartymi łokciami i kolanami. Nasza szkoła zajęła I miejsce pokonując  SP 3 – II miejsce i SP1 – III miejsce. Zawodnikom i trenerowi gratulujemy , życzymy dalszych sukcesów.

DSCF1091 (Kopiowanie) DSCF1100 (Kopiowanie) DSCF1101 (Kopiowanie)