Egzamin ósmoklasisty – WAŻNE.

Możliwość komentowania Egzamin ósmoklasisty – WAŻNE. została wyłączona

Drodzy Uczniowie Klas Ósmych

W dniach 16, 17, 18 czerwca 2020 r. (wtorek, środa, czwartek) uczniowie klas ósmych przystępują do egzaminu ósmoklasisty.

16 czerwca będą pisali egzamin z języka polskiego, 17 czerwca z matematyki, 18 czerwca z języka obcego nowożytnego.

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną szkoła zobowiązana jest do zastosowania wytycznych, opracowanych przez MEN, CKE i GiS określających organizację i przebieg egzaminu.

Proszę o zapoznanie się z wytycznymi, które będą obowiązywały w naszej placówce.

Państwa wiedza i świadomość  dotycząca sytuacji sanitarnej  pomoże nam w bezpiecznej organizacji i przebiegu  egzaminu oraz wyeliminuje zbędny stres u uczniów.

Informacja o sposobie organizacji i przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty obowiązująca w roku szkolnym 2019/2020, aktualizacja 20 maja 2020

Wytyczne dotyczące organizowania i przeprowadzania w 2020r Wytyczne dotyczące organizowania i przeprowadzania w 2020r