Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

      Możliwość komentowania Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 została wyłączona

Szanowni Państwo. Niestety – obostrzenia związane z pandemią nadal trwają. Dlatego prosimy o wyrozumiałość, odnośnie formy zakończenia bieżącego roku szkolnego. Aby przestrzegać obecnie obowiązującego prawa i nie narażać kogokolwiek, nie spotkamy się z większością z Was.

W pierwszej kolejności pożegnamy się z uczniami opuszczającymi naszą szkołę.

Zakończenie roku szkolnego i rozdanie świadectw uczniom klas ósmych odbędzie się 26 czerwca (piątek) o godzinie 9.00 w sali gimnastycznej. Wejście do szkoły jak w dniach egzaminu ósmoklasisty. Wchodząc na salę zastaniecie krzesełka w 2 grupach dla kl. A i B, oznaczone Waszym imieniem i nazwiskiem i przygotowane w pakietach – świadectwa, dyplomy itp. Nie będzie indywidualnego wręczania ani przyjmowania czegokolwiek. Spotkamy się, aby podziękować Wam za 8 lat wspólnej pracy, pożegnać się i dopełnić formalności. Bezpośrednio po spotkaniu na sali udacie się do domów.

Na godzinę 10.30 zapraszamy do sali gimnastycznej uczniów klasy 3a (prosimy, aby z uczniem przybył tyko 1 opiekun). Wejście do po schodach obok biblioteki i pok. nauczycielskiego.

Uczniów klasy 3 b zapraszamy na godzinę 12.00 również tylko z jednym opiekunem.

Zasady obowiązujące jak w przypadku klas ósmych.

Pozostali opiekunowie/uczniowie będą mogli odebrać świadectwa w dniach 29-30 czerwca w godzinach 10.00 – 12.00.

Główne wejście do szkoły (nowe skrzydło) klasy 1a,1b, 1c, 2a, 2b, 2c.

Wejście po schodach (obok biblioteki) klasy 4a, 5a, 5b, 5c.

Wejście obok sekretariatu (stare wejście do szkoły) klasy 6a, 6b, 7a. 7b.

Ci, którzy w wyznaczonych terminach nie zgłoszą się po odbiór świadectw, otrzymają je po wakacjach.

 Mając na względzie nasze wspólne bezpieczeństwo prosimy rodziców/opiekunów o powstrzymanie się od obecności w tych dniach w szkole. Jesteście zawsze mile widziani w szkole, ale w tej wyjątkowej sytuacji mamy obowiązek zachowania wszystkich procedur związanych z „Covid-19”. Prosimy zatem o wyrozumiałość.

Krzysztof Świć